NOVINKY A VYBRANÉ PARTNERSKÉ AKTIVITY

by TERIBEAR
5 měsíci ago
991 Views

SPECIÁLNÍ DÁREK ÚPLNĚ PRO VŠECHNY
I letos každý z účastníků dostane od nadace dárek – multifunkční bandanu TERIBEAR. Tentokráte v antracitově – žluté barvě. Ať se vám i tato verze líbí a dobře nosí!

TERIBEAR KOLEKCE 
Na stánku nadace si budete moct opět zakoupit výrobky z kolekce TERIBEAR a podpořit tak ještě více znevýhodněné děti. Od loňského roku navíc umožňujeme i platbu kartou. Těšíme se na vás!

CENY PRO VÍTĚZE
Tradičně oceníme účastníky na prvních třech místech v individuálních kategoriích – muž, žena a dítě! Umístění získají zajímavé ceny od partnerů projektu. Ve skupinové kategorii – tým a rodina – si vítězové na prvním místě odnesou originální skleněnou trofej.

JE LIBO NĚCO NA ZUB?
I letos jsme pro vás připravili zónu občerstvení. Můžete navštívit Vehykl food truck anebo stánek Sodexo.

BEZPEČNÁ ROZCVIČKA S JAKUBEM VOBOŘILEM
Před běháním je důležité se důkladně rozcvičit a dynamicky protáhnout.

ŠKODA AUTO připravila pro návštěvníky již tradiční krátké rozcvičky pod vedením instruktora a zakladatele projektu Outdoor Training Club Jakuba Vobořila.

Hýbejte se zdravě, bezpečně a hlavně bezbolestně!

Společně se rozcvičíme před během, zaměříme se na mobilitu přetížených partií a statické protažení po běhu.

Každý den v 16:30, 18:30 a 19:30 hodin, v sobotu a neděli navíc v 10:30 a 14:30 hodin.

BĚŽECKÉ TRÉNINKY A MASÁŽE S ASTRIDEM
Chcete začít běhat? Chcete začít správně? Nebo si chcete zlepšit svoji běžeckou techniku? Zúčastněte se tréninků s profesionálními trenéry Danou a Janem Pernicovými.

Tréninky pro veřejnost:
Úterý 10.9. /19:00
Čtvrtek 12.9. /19:00
Kapacita: 20 osob

Zaregistrovat se můžete na stánku ASTRID/INDULONA u hostesky každý den od 9:00 do 21:00 anebo na telefonním čísle 777 659 763.

Dana Pernicová
Běžecká a kondiční trenérka. Bývalá reprezentantka ČR v atletice na středních tratích. Při tréninku využívá svých zkušeností z vrcholového sportu, vysokoškolských studií i mnohaleté trenérské praxe. Zajímá se především o zdravý a komplexní přístup k pohybu.

Jan Pernica
Běžecký trenér Vysokoškolského sportovního centra. Trenér reprezentantů ČR a SR v bězích na střední a dlouhé tratě.

Po sportovním výkonu je vhodná řádná relaxace. Na stánku ASTRID/INDULONA v partnerské zóně můžete využít stejně jako v předešlých letech masáží, které budou provádět nevidomí maséři. Každý den od 14:00 do 21:00 hod.

ZASOUTĚŽTE SI S ING BANK A OSVĚŽTE SE ZMRZKOU
Na stánku ING čeká pro prvních 1000 nejrychlejších, kteří uběhnou 30 km, odměna ve formě funkčního trička. Dále se můžete těšit na testy finanční gramotnosti, a získat tak zajímavé dárky, možnost zahrát si Člověče nezlob se nebo si jen tak odpočinout. A v neposlední řadě i letos si pro vás ING připravilo sladkou odměnu v podobě točené zmrzliny zdarma.  

DOBIJTE SI MOBILNÍ TELEFON
Na stánku mediální skupiny MAFRA si v partnerské zóně můžete bez problému dobít váš mobilní telefon či zalistovat v některém z nabízených titulů.

KÁVA, KTERÁ POMÁHÁ
Potřebujete pauzu? Díky jednomu z našich partnerů – společnosti Nespresso – můžete pomáhat, i když nejste na okruhu! Každá vypitá káva Nespresso znamená nejen vzpruhu do dalšího pohybu, ale i 30 Kč pro konkrétní příběh. Dejte kávě přidanou hodnotu. Děkujeme, že jste v tom s námi a že jste kamarádi TERIBEARa. #friendsofteribear

ZÁBAVA PRO CELOU RODINU NEKONČÍ:

  • Stánek FTV Prima nabídne Kolo štěstí, ve kterém dárek získává každý. Dále bude možné se na památku vyfotit na polaroid a ty nejmenší zabavíme v kreativním koutku.
  • Hned vedle na stánku značky BAAGL si budete moct vyzkoušet novou kolekci batohů, aktovek či sáčků na obuv a také vám rádi poradíme, jak vybrat tu správnou aktovku pro vašeho školáka. Kromě toho budou připravené omalovánky a spousta další zábavy pro celou rodinu.
  • Do třetice na stánku společnosti RENOMIA si mohou malí, ale i velcí návštěvníci užít popcorn.

TĚŠÍME SE NA VÁS!