O Akci

 

Propozice
Letos znovu připravíme
Registrace online!


Teribear hýbe Prahou je sportovně – charitativní akce, určená všem, kdo chtějí pomoci znevýhodněným dětem. Po deset dní máte non-stop příležitost udělat dobrý skutek, a to i opakovaně. Vraťte se, kdy máte chuť. Za jednorázový poplatek vám snímací čip zprovozníme na celou dobu.

Nemusíte trénovat! Čas ani styl nerozhoduje. Stačí mít chuť a přijít na Vítkov, koupit si čip a rozhýbat s námi Prahu! Nazujte tenisky, běhejte, choďte, procházejte se – po naší vytyčené trase. Za každý kilometr, který urazíte a který zaznamená váš čip, věnují partneři akce 50 Kč na vámi zvolený příběh. Nebo se prostě zapojte jako člen týmu TERIBEAR a podpořte náš projekt jako takový. 

Kdy: 7. – 16. 9. 2017 nepřetržitě! Můžete přijít kdykoliv a podle libosti se vracet.

Kde: V parku na vrchu Vítkov v Praze. Start bude poblíž Národního památníku. Stanovený okruh měří 1,2 km.

Jak: Pomocí TERIBEAR čipu se vám budou načítat kilometry dosažené na určeném TERIBEAR okruhu. Kilometry se zaznamenají na vaše elektronické konto, takže máte přehled prostřednictvím průběžné výsledkové listiny, jak jste pomohli. Registrace zahrnující čip za 200 kč pro dospělé a 100 Kč pro děti do 12 let (ročník narození 2005 a pozdější) koupíte buď online nebo na startu (čip je nepřenosný).

Prodej registrací je uskutečňován jménem Nadace Terezy Maxové dětem v rámci veřejné sbírky číslo: 
S-MHMP/1501799/2012.

Propozice

Datum: 7. 9. 2017  – 16. 9. 2017 
Místo: Vrch Vítkov, v blízkosti Národního památníku
Start: 7. 9. 2017 (čtvrtek), 17:00
Ukončení: 16. 9. 2017 (sobota), 16:00
Registrace: Online na www.teribear.cz nebo na místě v době konání akce
Délka okruhu: 1200 m
Trať:

Asfaltový povrch. Více detailů zde, video trasa je k dispozici zde.

Značení: Trasa okruhu bude značena
Měření: Prostřednictvím čipové technologie. 
Čas absolvování okruhu se neměří, pouze počet absolvovaných kol a kilometrů.
Pro zajištění správného fungování měření počtu kol a kilometrů je NUTNÁ sportovní ŠNĚROVACÍ obuv (vhodná k umístění čipu na tkaničku).

Video, jak umístit čip na tkaničku.

Kategorie: Individuální: muži, ženy, děti do 12 let (ročník narození 2005 a mladší)
Skupinová: týmy, rodiny
Poplatek:

200 kč dospělá osoba

100 Kč dítě do 12 let 

Prodej registrací je uskutečňován jménem Nadace Terezy Maxové dětem v rámci veřejné sbírky číslo: S-MHMP/1501799/2012.
 

Šatna a úschovna věcí: Vv prostoru startu a cíle se bude možné převléknout a uschovat věci v omezeném rozsahu, pořadatel neručí za odložené věci mimo prostory úschovny
Zdravotní služba: Zdravotní služba bude zajištěna v očekávaných špičkových časech návštěvnosti
Různé: pořadatel si vyhrazuje právo změn v programu a propozicích, účastníci startují na vlastní nebezpečí, mobilní toalety budou zajištěny

Letos znovu připravíme

Kategorie týmů a rodin
Kromě individuálních kategorií muži, ženy a děti do 12 let jsme připravili možnost účastnit se zároveň jako skupina, a to buď jako tým nebo rodina o neomezeném počtu členů.

Ceny pro vítěze
Účastníci na prvních třech místech v individuálních kategoriích získají ceny od partnerů projektu. Vítězný tým a rodina na prvním místě si odnesou originální skleněnou trofej.

Praktická mobilní aplikace
Je určena všem, kdo chtějí mít stále přístup k výsledkové listině nebo si pořídit selfie s vlastním výsledkem pro Android a iOS od společnosti KSWR.

S Teribearem kolem světa
Kilometrů, které společně zdoláme, bude, věříme, mnoho. Loni jsme oběhli zeměkouli téměř 4x. Letos budeme znovu postupně kilometry sčítat a vydat se s Teribearem kolem světa. V každém okamžiku tak budeme vědět, kde se právě nacházíme. Naše aktuální poloha dle celkových absolvovaných kilometrů bude zveřejněna na teribear.cz a v mobilní aplikaci Teribear hýbe Prahou aneb Prima den s medvědem.

Teribear studio
Každý den nové rozhovory a videa na youtube kanálu TERIBEAR STUDIO

 

 
TĚŠÍME SE NA VÁS!