Chci podpořit pěstounskou péči a adopci

by spravceobsahu
2 roky ago
0 Views

… protože každé dítě si zaslouží lásku a potřebuje vyrůstat v bezpečném přijetí milujícího rodinného prostředí. A pokud už biologická rodina selže, je skvělé, že jsou tu lidé s velkým srdcem, kteří opuštěným dětem poskytují náhradní domov.

Pěstounka Šárka se narodila jako jedináček. Její rodiče však měli lásky na rozdávání, a tak se rozhodli vychovat řadu dětí z dětského domova. „Díky tomu mám dnes patnáct sourozenců a moc mě to těší,“ říká Šárka. „Už jako malá jsem věděla, že sama budu chtít pomáhat dětem. I my s manželem jsme chtěli darovat lásku dětem, které nemají příležitost vyrůstat v rodinném prostředí. Po 20. výročí naší svatby jsme do rodiny, kde již vyrůstaly 3 naše děti, přijali rovnou čtyři sourozence z dětského domova. Velká rodina s sebou přináší velké radosti i starosti. Vyžaduje toleranci a vzájemnou vnímavost. Dá vám ale také spoustu nezapomenutelných okamžiků, dobrodružství, radostí a úsměvů, které se dají jenom společně zažít. Jsme vděčni za všechny, kteří nám na naší rodinné pouti pomohli.“ 

I další děti čekají na zázrak – na rodinu, která jim dá pocit lásky. Bezpečný domov, kde budou mít svoje blízké, svoje hračky a knížky. Zázemí, odkud si do života odnesou vlastní vzpomínky a kam se mohou vracet. Podpořte s námi náhradní rodinnou péči a projekt Adopce.com, který usnadňuje a provádí zájemce o adopci dětí nebo pěstouny celým procesem.

Společně pohneme Prahou a pomůžeme k tomu, aby víc opuštěných dětí našlo láskyplný domov!