Blog

 

 • Chci pomoci rodinám v nouzi, kterým hrozí odebrání dětí
  Děti na prvním místě   

  Před necelými dvěma lety jsem se zúčastnila akce Fashion for kids každoročně pořádané nadací Terezy Maxové dětem v Obecním domě.

 • Chci pomoci ohroženým těhotným maminkám
  Renata Langmannová: Můj život s medvědem   

  Krásné ženy a charita patří jistě odjakživa k sobě. Nevím, čím to přesně je, že se tyto dva subjekty navzájem tak přitahují, ale mám na to svoji teorii.

 • I my v nadaci s koncem roku bilancujeme. Letošní rok byl pro nás navíc rokem výročním - pomáháme dětem už 20 let. Zalistovali jsme v dopisech, které nám poslali ti, pro které tu celoročně jsme a kterým věnujeme svou pozornost. Mnoho těch řádku nás potěšilo, nahnalo slzu do očí…. z jiných nám bylo smutno nebo nás utvrdili v tom, že každá pomoc se počítá. Opět jsme měli možnost jasně vidět, jak je důležité věnovat pozornost a individuální péči žádostem, které k nám chodí.  I Vám nabízíme vhled do nitra dětských i dospělých duší. Tak, jak je máme možnost vidět my. Zalistujte společně s námi v dopisech, které jsme v uplynulém roce dostali. Pro nás z tohoto ohlédnutí -  mimo jiné plyne – že je třeba, abychom i nadále byli věrným a zřetelným hlasem těch, které je málo slyšet. Těch, kterým se nedostává pozornosti a náležité péče. Opuštěným a znevýhodněným dětem.