Program

Program akce

ČTVRTEK 5. 9. 2019

15:00     Otevření registrace na Vítkově
17:00     Slavnostní start akce

Moderuje Daniel Čech; Music powered by Tvůj DJ

PÁTEK 6. 9. – PÁTEK 13. 9. 2019

16:00 – 21:00 Music powered by Tvůj DJ

STŘEDA 11.9.2019

Šťastný TERIBEARův den – den dobra na druhou
TERIBEAR hýbe Prahou a Mladou Boleslaví

SOBOTA 14. 9. 2019

16:00 Uzavření trati
16:45 Vyhlášení výsledků

Změna programu vyhrazena.

NOVINKY A VYBRANÉ PARTNERSKÉ AKTIVITY

SPECIÁLNÍ DÁREK ÚPLNĚ PRO VŠECHNY
I letos každý z účastníků dostane od nadace dárek – multifunkční bandanu TERIBEAR. Tentokráte v antracitově – žluté barvě. Ať se vám i tato verze líbí a dobře nosí!

TERIBEAR KOLEKCE 
Na stánku nadace si budete moct opět zakoupit výrobky z kolekce TERIBEAR a podpořit tak ještě více znevýhodněné děti. Od loňského roku navíc umožňujeme i platbu kartou. Těšíme se na vás!

CENY PRO VÍTĚZE
Tradičně oceníme účastníky na prvních třech místech v individuálních kategoriích – muž, žena a dítě! Umístění získají zajímavé ceny od partnerů projektu. Ve skupinové kategorii – tým a rodina – si vítězové na prvním místě odnesou originální skleněnou trofej.

JE LIBO NĚCO NA ZUB?
I letos jsme pro vás připravili zónu občerstvení. Můžete navštívit Vehykl food truck anebo stánek Sodexo.

BEZPEČNÁ ROZCVIČKA S JAKUBEM VOBOŘILEM
Před běháním je důležité se důkladně rozcvičit a dynamicky protáhnout.

ŠKODA AUTO připravila pro návštěvníky již tradiční krátké rozcvičky pod vedením instruktora a zakladatele projektu Outdoor Training Club Jakuba Vobořila.

Hýbejte se zdravě, bezpečně a hlavně bezbolestně!

Společně se rozcvičíme před během, zaměříme se na mobilitu přetížených partií a statické protažení po běhu.

Každý den v 16:30, 18:30 a 19:30 hodin, v sobotu a neděli navíc v 10:30 a 14:30 hodin.

BĚŽECKÉ TRÉNINKY A MASÁŽE S ASTRIDEM
Chcete začít běhat? Chcete začít správně? Nebo si chcete zlepšit svoji běžeckou techniku? Zúčastněte se tréninků s profesionálními trenéry Danou a Janem Pernicovými.

Tréninky pro veřejnost:
Úterý 10.9. /19:00
Čtvrtek 12.9. /19:00
Kapacita: 20 osob

Zaregistrovat se můžete na stánku ASTRID/INDULONA u hostesky každý den od 9:00 do 21:00 anebo na telefonním čísle 777 659 763.

Dana Pernicová
Běžecká a kondiční trenérka. Bývalá reprezentantka ČR v atletice na středních tratích. Při tréninku využívá svých zkušeností z vrcholového sportu, vysokoškolských studií i mnohaleté trenérské praxe. Zajímá se především o zdravý a komplexní přístup k pohybu.

Jan Pernica
Běžecký trenér Vysokoškolského sportovního centra. Trenér reprezentantů ČR a SR v bězích na střední a dlouhé tratě.

Po sportovním výkonu je vhodná řádná relaxace. Na stánku ASTRID/INDULONA v partnerské zóně můžete využít stejně jako v předešlých letech masáží, které budou provádět nevidomí maséři. Každý den od 14:00 do 21:00 hod.

ZASOUTĚŽTE SI S BANKOU ING A OSVĚŽTE SE ZMRZKOU
Na stánku ING čeká pro prvních 1000 nejrychlejších, kteří uběhnou 30 km, odměna ve formě funkčního trička. Dále se můžete těšit na testy finanční gramotnosti, a získat tak drobné dárky, možnost zahrát si Člověče nezlob se nebo si jen tak odpočinout. A v neposlední řadě i letos si pro vás ING připravilo sladkou odměnu v podobě točené zmrzliny zdarma.  

DOBIJTE SI MOBILNÍ TELEFON
Na stánku mediální skupiny MAFRA si v partnerské zóně můžete bez problému dobít váš mobilní telefon či zalistovat v některém z nabízených titulů.

KÁVA, KTERÁ POMÁHÁ
Potřebujete pauzu? Díky jednomu z našich partnerů – společnosti Nespresso – můžete pomáhat, i když nejste na okruhu! Každá vypitá káva Nespresso znamená nejen vzpruhu do dalšího pohybu, ale i 30 Kč pro konkrétní příběh. Dejte kávě přidanou hodnotu. Děkujeme, že jste v tom s námi a že jste kamarádi TERIBEARa. #friendsofteribear

ZÁBAVA PRO CELOU RODINU NEKONČÍ:

  • Stánek FTV Prima nabídne Kolo štěstí, ve kterém dárek získává každý. Dále bude možné se na památku vyfotit na polaroid a ty nejmenší zabavíme v kreativním koutku.
  • Hned vedle na stánku značky BAAGL si budete moct vyzkoušet novou kolekci batohů, aktovek či sáčků na obuv a také vám rádi poradíme, jak vybrat tu správnou aktovku pro vašeho školáka. Kromě toho budou připravené omalovánky a spousta další zábavy pro celou rodinu.
  • Do třetice na stánku společnosti RENOMIA si mohou malí, ale i velcí návštěvníci užít popcorn.

ZNOVU JSME PRO VÁS PŘIPRAVILI

TERIBEAR STUDIO
Každý den nové rozhovory a videa na youtube kanálu TERIBEAR. Zajímá nás dění na trati. I vy se tak můžete stát hvězdou TERIBEAR studia.

TERIBEAR FOTOKOUTEK
Přijďte si pořídit fotografii a pochlubte se světu, že jste tu byli a pomohli dětem! Budeme vám velmi vděční, když se o fotku podělíte na sociálních sítích s hashtagy – například  #teribearhybeprahou, #teribear, #sejdemesenavitkove, #bezimproteribear, #brumfit, #pomahamsteribearem Děkujeme.

PŘEBALOVACÍ PULT
Chceme, aby u nás bylo dobře i těm nejmenším účastníkům. Proto jsme i v letošním roce ve spolupráci s portálem pro maminky – FEEDO.cz – připravili jako službu rodinám s miminky a malými dětmi – přebalovací pult.

MYSLÍME I NA VAŠE PSÍ KAMARÁDY
I letos na akci vítáme vaše domácí mazlíčky – kilometry nasbírané těmito účastníky se sice budu započítávat do celkového počtu naběhaných kilometrů, budou dohledatelné v leaderboardu, nebudou však součástí oficiální výsledkové listiny.

MYSLÍME NA PŘÍRODU
Není nám lhostejné životní prostředí, proto i letos nabídneme ve spolupráci se společností Coca-Cola HBC Česko a Slovensko recyklační boxy a budeme rádi, když spolu s námi budete udržovat prostor akce čistý.

LAHODNÝ ČAJÍČEK
I letos vás s radostí zveme na výborný čajíček značky Pickwick.

ANEBO JE LIBO RADĚJI VYNIKAJÍCÍ KÁVIČKU?
Pokud jste milovníky kávy, i pro vás máme skvělou zprávu. Nespresso bude letos opět s námi a tentokrát dáme kávě přidanou hodnotu, aneb můžete pomáhat, i když nejste na okruhu! Každá vypitá káva Nespresso znamená nejen vzpruhu do dalšího pohybu, ale i 30 Kč pro konkrétní příběh. Děkujeme, že jste v tom s námi a že jste kamarádi TERIBEARa.

NÁPOJOVÉ AUTOMATY COCA-COLA
Zakupte si nápoj v nápojových automatech Coca-Cola a část výtěžku z prodeje získá projekt  TERIBEAR. V automatech je možné platit hotově nebo bezkontaktní platební kartou.

TĚŠÍME SE NA VÁS!