Program

Program akce

ČTVRTEK 6. 9. 2018

15:00     Otevření registrace na Vítkově
17:00     Slavnostní start akce

Moderuje Daniel Čech; Music powered by Tvůj DJ

PÁTEK 7. 9. – PÁTEK 14. 9. 2018

16:00 – 21:00 Music powered by Tvůj DJ

STŘEDA 12.9.2018

Šťastný TERIBEARův den – den dobra na druhou
TERIBEAR hýbe Prahou a Mladou Boleslaví

SOBOTA 15. 9. 2018

16:00 Uzavření trati
16:45 Vyhlášení výsledků

Změna programu vyhrazena.

NOVINKY A VYBRANÉ PARTNERSKÉ AKTIVITY

SPECIÁLNÍ DÁREK OD GENERÁLNÍHO PARTNERA PRO PRVNÍCH 5000 DĚTÍ
Prvních 5000 zúčastněných dětí získá plyšovou hračku od generálního partnera ŠKODA AUTO. Tato nabídka je omezena.

SPECIÁLNÍ DÁREK ÚPLNĚ PRO VŠECHNY
Díky stoupající oblibě i letos každý z účastníků dostane od nadace dárek – multifunkční bandanu TERIBEAR. Tentokráte v bílé barvě s modrými medvídky. Ať se vám i tato verze líbí a dobře nosí!

TERIBEAR KOLEKCE lze zakoupit i kartou!
I letos si na stánku nadace budete moct zakoupit výrobky z kolekce TERIBEAR a podpořit tak ještě více znevýhodněné děti. Od letošního roku navíc umožňujeme i platbu kartou. Těšíme se na vás!

PRODLOUŽENÁ TRAŤ
Našim přáním je, abyste se u nás cítili co nejlépe. Proto jsme mimo dalších aktivit prodloužili trať na 1,5 kilometru, abychom se všichni lépe vešli a dobře se nám pohybovalo po trati.

CENY PRO VÍTĚZE
I letos oceníme účastníky na prvních třech místech v individuálních kategoriích – muž, žena a dítě! Umístění získají zajímavé ceny od partnerů projektu. Ve skupinové kategorii – tým a rodina – si vítězové na prvním místě odnesou originální skleněnou trofej.

JE LIBO NĚCO NA ZUB?
Něco k snědku či čerstvou šťávu z ovoce si můžete zakoupit v naší zóně občerstvení.

BEZPEČNÉ ROZCVIČENÍ A PROTAŽENÍ S JAKUBEM VOBOŘILEM
Před běháním je důležité se důkladně rozcvičit a dynamicky protáhnout. Po loňské zkušenosti, ŠKODA AUTO účastníkům opět zajistila krátké lekce Bezpečného rozcvičení, ale také nově Protažení se zkušeným instruktorem Jakubem Vobořilem. Protažení po běhu bude s pomocí speciálních pomůcek. Přidat se můžete v následujících dnech a časech:

7.9. 16:00, 17:30, 18:30, 19:30
8. – 9.9. 14:30, 16:30, 18:30, 19:30
10. – 14.9. 18:30, 19:30
15.9. 10:30, 13:30, 14:30, 16:00

Letos již půjdete na jistotu – protažení bude opět probíhat v prostoru kolem hlavního pódia.

ZÁBAVNÁ SPORTOVNÍ HODINKA PRO DĚTI
Pro děti všech kategorií připravila ŠKODA AUTO zábavnou sportovní hodinku, kde si užijí pohyb hravou formou s instruktory Jakubem a Sarah.

7.9. – 14.9. 10:00
15.9. 09:00

Sraz s Jakubem a Sarah u hlavního pódia.

Jakub Vobořil: Od malička jsem se věnoval sportu a pohybu jako takovému. Prošel jsem mnoha sporty, které jsem dělal na vysoké úrovni. Za zmínku stojí Judo, fotbal, tanec a kick-box. Své zkušenosti z těchto sportů, ale i z nabytých zkušeností ze světa fitness, ve kterém se pohybuji od roku 2007 rád předávám na svých lekcích a svým následovníkům. Jsem zakladatelem projektu Outdoor Training Club. Důležité je, aby nás pohyb bavil a přinášel nám radost.“

Sarah Vegnerová: Několikanásobná mistryně světa a Evropy ve sportovním aerobiku a Nike běžecká trenérka.

Aktuální informace ohledně výše uvedených aktivit najdete u stánku ŠKODA AUTO před pódiem.

BĚŽECKÉ TRÉNINKY A MASÁŽE S ASTRIDEM
Chcete začít běhat? Chcete začít správně? Nebo si chcete zlepšit svoji běžeckou techniku? Zúčastněte se tréninků s profesionálními trenéry Danou a Janem Pernicovými.

Tréninky pro veřejnost:
Pondělí 10.9. /19:00
Středa   12.9. /19:00
Kapacita: 20 osob

Zaregistrovat se můžete na stánku Astrid u hostesky každý den od 9:00 do 21:00 anebo na FB ASTRID CESKO

Dana Pernicová
Reprezentantka ČR v atletice na středních tratích. Nyní trenérka v oblasti běhu a fitness. Lektorka běžeckých kurzů Běhej a vnímej, pohybového programu Vnímej své tělo (Zuzka Bičíková) a průvodkyně pořadem Tempo na ČT sport. Dana má zkušenost s tréninkem běhu jak na výkonnostní úrovni, tak se sestavením plánu pro běžecké nadšence. V oblasti kondice využívá svých zkušeností z vrcholového sportu a zaručeně vás posune k lepším výsledkům.

Jan Pernica
Atletický a kondiční trenér Vysokoškolského sportovního centra (VSC MŠMT). Trenér reprezentantů ČR a SR v bězích na střední a dlouhé tratě. Vytváření tréninkových plánů pro běžce různých výkonností je součástí jeho profese již řadu let.

Po sportovním výkonu je vhodná řádná relaxace. Na stánku ASTRID v partnerské zóně můžete využít stejně jako v loňském roce masáží, které budou provádět nevidomí maséři. Každý den od 14:00 do 21:00 hod.

SportAnalytik – NAJDEME TEN PRAVÝ SPORT PRO VAŠE DÍTĚ
SportAnalytik je program určený dětem mezi 5-16 roky, který formou jednoduchého testu rozpozná jejich sportovní předpoklady a doporučí jim ten pravý sport. Posláním SportAnalytiku není selektovat profesionální sportovce, ale přinášet každému dítěti radost z objeveného sportovního nadání. Přijďte i vy s dětmi vyzkoušet!

Sobota 8.9./11:00-16:00

Více na: www.sportanalytik.cz

ZASOUTĚŽTE si s ING BANK
Na stánku ING Bank čeká pro prvních 500 nejrychlejších, kteří uběhnou 25 km odměna, ve formě trička. Dále se můžete těšit na testy finanční gramotnosti a získat tak drobné dárky, možnost zahrát si Člověče nezlob se nebo si jen tak odpočinout. ING Bank myslí také na váš pitný režim a nabídne 0,5 l balené vody zdarma.

DOBIJTE SI MOBILNÍ TELEFON
Na stánku mediální skupiny MAFRA si v partnerské zóně můžete bez problému dobít váš mobilní telefon.

RELAX ZÓNA
Hned vedle stánku s prvotřídní kávou NESPRESSO vznikne pod taktovkou mediální skupiny MAFRA relax zóna, kde si můžete v klidu vypít kávičku, zalistovat v oblíbených novinách či časopisech anebo, jste-li skutečný fajnšmekr a máte dost času – přečíst některou z knih ze stánku knihkupectví LUXOR.

TOP VÝBĚR A NĚCO NAVÍC PRO MILOVNÍKY KNIH
Na stánku LUXOR si budete moct zakoupit top výběr knih a titulů vydavatelství Euromedia. V plánu jsou i autogramiády populárních autorů Miloše Škorpila a Michala Viewegha.

UŽ JSTE SLYŠELI O PROJEKTU TO DÁŠ?
Pokud ne, rádi vám jej v reálu představíme. Nejprve vás nasměrujeme do stánku hlavního partnera Coca Cola HBC Česko a Slovensko. Zde získáte zdarma nealko nápoj dle vlastního výběru (oproti voucheru, který obdržíte v dárkové tašce při převzetí čipu). Obslouží vás mladí lidé z dětských domovů, kteří jsou do projektu zapojeni a  díky němu získali tuto brigádu. Navíc si můžete odnést tetování s logem To dáš! a zapojit se do soutěže o drobné dárky. Tak tento stánek rozhodně nevynechejte. Dne 11.9.2018 v 15:30 hod se vám navíc představí nová ambasadorka projektu To dáš! zpěvačka Yanna, která vás povzbudí do dalších kilometrů několika písničkami ze svého repertoáru. Tak si ji nenechte ujít.

JAK ZABAVIT TY NEJMENŠÍ?
Na stánku značky Baagl bude pro děti připraveno malování a soutěže o drobné dárky z kolekce této populární značky a hned vedle, ve stánku společnosti RENOMIA mohou malí, ale i velcí návštěvníci dostat zdravou svačinku ve formě ovoce či müsli tyčinek.

ZNOVU JSME PRO VÁS PŘIPRAVILI

TERIBEAR STUDIO
Každý den nové rozhovory a videa na youtube kanálu TERIBEAR. Zajímá nás dění na trati. A tak i vy se tak můžete stát hvězdou TERIBEAR studia.

TERIBEAR FOTOKOUTEK
Přijďte si pořídit fotografii a pochlubte se světu, že jste tu byli a pomohli dětem! Budeme vám velmi vděční, když se o fotku podělíte na sociálních sítích s hashtagy – například  #teribearhybeprahou, #teribear, #sejdemesenavitkove, #bezimproteribear, #brumfit, #pomahamsteribearem Děkujeme.

PŘEBALOVACÍ PULT
Chceme, aby u nás bylo dobře i těm nejmenším účastníkům. Proto jsme i v letošním roce ve spolupráci s portálem pro maminky – FEEDO.cz – připravili jako službu rodinám s miminky a malými dětmi – přebalovací pult.

LAHODNÝ ČAJÍČEK
I letos vás s radostí zveme na výborný čajíček značky Pickwick.

ANEBO JE LIBO RADĚJI VYNIKAJÍCÍ KÁVIČKU?
Pokud jste milovníky kávy, i pro vás máme skvělou zprávu. Nespresso bude opět s námi a nabídne všem účastníkům akce, kteří si koupili čip a podpořili dobrou věc, kávu zdarma. Není to paráda?

NÁPOJOVÉ AUTOMATY COCA-COLA
Zakupte si nápoj v nápojových automatech Coca-Cola a část výtěžku z prodeje získá projekt  TERIBEAR. V automatech je možné platit hotově nebo bezkontaktní platební kartou.

TĚŠÍME SE NA VÁS!