ZNOVU JSME PRO VÁS PŘIPRAVILI

by TERIBEAR
5 měsíci ago
357 Views

TERIBEAR STUDIO
Každý den nové rozhovory a videa na youtube kanálu TERIBEAR. Zajímá nás dění na trati. A tak i vy se tak můžete stát hvězdou TERIBEAR studia.

TERIBEAR FOTOKOUTEK
Přijďte si pořídit fotografii a pochlubte se světu, že jste tu byli a pomohli dětem! Budeme vám velmi vděční, když se o fotku podělíte na sociálních sítích s hashtagy – například  #teribearhybeprahou, #teribear, #sejdemesenavitkove, #bezimproteribear, #brumfit, #pomahamsteribearem Děkujeme.

PŘEBALOVACÍ PULT
Chceme, aby u nás bylo dobře i těm nejmenším účastníkům. Proto jsme i v letošním roce ve spolupráci s portálem pro maminky – FEEDO.cz – připravili jako službu rodinám s miminky a malými dětmi – přebalovací pult.

MYSLÍME I NA VAŠE PSÍ KAMARÁDY
I letos na akci vítáme vaše domácí mazlíčky – kilometry nasbírané těmito účastníky se sice budu započítávat do celkového počtu naběhaných kilometrů, budou dohledatelné v leaderboardu, nebudou však součástí oficiální výsledkové listiny.

MYSLÍME NA PŘÍRODU
Není nám lhostejné životní prostředí, proto i letos nabídneme recyklační boxy a budeme rádi, když spolu s námi budete udržovat prostor akce čistý.

LAHODNÝ ČAJÍČEK
I letos vás s radostí zveme na výborný čajíček značky Pickwick.

ANEBO JE LIBO RADĚJI VYNIKAJÍCÍ KÁVIČKU?
Pokud jste milovníky kávy, i pro vás máme skvělou zprávu. Nespresso bude letos opět s námi a tentokrát dáme kávě přidanou hodnotu, aneb můžete pomáhat, i když nejste na okruhu! Každá vypitá káva Nespresso znamená nejen vzpruhu do dalšího pohybu, ale i 30 Kč pro konkrétní příběh. Děkujeme, že jste v tom s námi a že jste kamarádi TERIBEARa.

NÁPOJOVÉ AUTOMATY COCA-COLA
Zakupte si nápoj v nápojových automatech Coca-Cola a část výtěžku z prodeje získá projekt  TERIBEAR. V automatech je možné platit hotově nebo bezkontaktní platební kartou.

TĚŠÍME SE NA VÁS!